Про нас

                                       
  

Ковальська справа - одне з найдавніших у світі ремесел. Знання цієї справи передавалось майстрами з покоління в покоління. Праця у кузні була нелегкою та потребувала від майстра великої фізичної сили, однак, це ніяк не вплинуло на розвиток ковальського діла, охочих творити з грубого, холодного металу вишукані та неповторні вироби завжди було багато. Через віки ковальське ремесло дійшло до наших часів, і в епоху всесвітнього технологічного прогресу й надалі залишається актуальною справою.

Звичайно ж багато чого змінилось з часу, коли людина вперше обробила метал, і сучасна кузня суттєво відрізняється від традиційної, яку більшість людей могли собі уявити чи чути з переказів дідусів та бабусь. Зараз - це високотехнологічний цех, який значно полегшує працю людини, пришвидшує виготовлення елементів, залишаючи при цьому якість на найвищому рівні. 

На сьогоднішній день перед людиною, яка має за мету придбати кований виріб (решітку, ворота, поруччя, дашки тощо) відкривається широкий вибір пропозиції майстрів та кузень. Та покупцю не завжди легко визначитись з дизайном майбутнього виробу.

Наш магазин BULAT дає змогу обирати з широкого асортименту готових кованих елементів ті, які найбільш до вподоби, та вже на початковій стадії мати уявлення про вигляд готового виробу, а не задовільнятись малюнком-ескізом, який пропонує більшість кузень.

Обираючи наш магазин BULAT перед вами відкриваються значні переваги, впорівнянні з існуючою пропозицією ринку: 

- ми працюємо без посередників, що, в свою чергу, впливає на цінову політику магазину BULAT , у нас ціни - найнижчі в регіоні!

- вам більше не доведеться вибирати з скупої пропозиції ринку готових виробів, тому що кожен наш покупець має змогу створити свій унікальний та неповторний виріб, і завжди може придбати якісний товар, вибравши його з величезного асортименту кованих елементів магазину BULAT;

- в нашому магазині кованих елементів діє гнучка система знижок для постійних та гуртових покупців.

Чекаємо вас за адресою м.Львів, ринок "Торпедо", магазин 56.

Запрошуємо до співпраці!
З повагою, команда магазину BULAT.

 

Створення і розробка сайтів
BULAT КОВАНІ ЕЛЕМНТИ © 2019