Доставка замовлень по Україні

Оформлення замовлення

Консультація фахівця з продажу та професійного дизайнера абсолютно безкоштовна.

Замовлення по телефону

Замовити необхідні елементи і вироби, можна зателефонувавши за вказаним номером на сайті.

Оформити замовлення на сайті

Замовити необхідні ковані елементи та вироби можна на сайті, вибравши продукцію і кількість, заповнити форму для зв’язку. Оформити замовлення можна цілодобово.

Обробка замовлень відбувається з 9:00-16:00 з вівторка по неділю. Менеджер зв’яжеться для уточнення деталей доставки і умов оплати.

Процес доставки

З допомогою служб експрес доставок компанія «Bulat» відправляє ковані елементи в будь-яку точку України.

Відправка здійснюється кожен робочий день о 15.00. Якщо ж Ваше замовлення прийнято після 14.30, воно буде вислане Вам в зазначене місто на наступний робочий день.

Ми співпрацюємо з багатьма транспортними компаніями, а саме: «Делівері», «Нова Пошта»

Доставка товару у Ваше місто займає від одного до трьох днів в залежності від віддаленості.

Самовивіз товару

Клієнти, які бажають забрати замовлений товар самостійно, можуть приїхати за адресою: м.Львів, вул.Кукурудзяна, ринок «Торпедо» з вівторка до неділі з 9:00 до 15:00. Також в павільйоні на ринку Ви можете вибрати ковані елементи та скористатись допомогою консультанта у підборі за Вашими розмірами виробу.

Упаковка кованих елементів і декоративного металопрокату

За умовами Перевізника товар пакується в додаткову тару, за упаковку Перевізник стягує додаткову плату.

Отримання товару в представництві вибраної Вами транспортної компанії

В день відправки Вашого замовлення менеджер надасть Вам номер товарно-транспортної накладної (ТТН) по SMS. За номером ТТН Ви зможете визначити місцезнаходження Вашого вантажу, дату прибуття на склад і вартість перевезення. Вартість доставки визначається перевізником згідно з тарифами обраної транспортної компанії. Оплату за доставку вантажу здійснює покупець при отриманні товару в офісі транспортної компанії. Після передачі вантажу відповідальність за збереження і транспортування Вашого замовлення несе обрана транспортна компанія. При виникненні питань щодо збереження та умов транспортування вантажу необхідно пред’явити претензії представнику транспортної компанії безпосередньо на складі при отриманні вантажу і оформити відповідний акт.

Про що слід пам’ятати при отриманні товару у відділенні транспортної компанії:

1. Для отримання вантажу на складі транспортної компанії вам необхідно мати з собою оригінал паспорта або посвідчення водія, а для юридичних осіб оригінал довіреності оформленої на одержувача і оригінал паспорта.

2. Ви маєте повне право перевірити зовнішній вигляд посилки на цілісність, а також провести контрольне зважування посилки, розкрити посилку і перевірити стан вантажу і весь замовлений товар, присутній в посилці.

Повернення і обмін товару

За Законодавством України, компанія Bulat  зобов’язується обміняти товар або оформити повернення протягом 14-днів з моменту відвантаження товару.

Умови повернення:

  • Товар не використовувався і зберігся в тому вигляді, в якому Ви його придбали.
  • Минуло менше 14-ти календарних днів з дня відвантаження (з урахуванням строків доставки).